Načítám Akce
  • akce již proběhla.

All Akce

Vinobraní na náplavce 2021

24 září @ 14:00 - 25 září @ 21:00 | Kč100

Akce Navigation

Oblíbený, již tradiční burčákový pochod je zpět!
Náplavka mezi železničním mostem a Vyšehradskou skálou se opět promění na vinnou stezku, kterou můžete projít ovíněni s oroseným pohárkem v ruce. Degustujeme ta nejlepší vína z jižní Moravy v přátelském souznění se zahraniční tvorbou. Můžete porovnat kvalitu našich vín se světem. Zveme Vás na oslavu babího léta, vína, a hlavně zdraví a pohody. Nenechte si ujít již tradiční burčákový pochod náplavkou.
Prezentujeme malé rodinné vinaře nejen z jižní Moravy, ale i z oblasti starého a nového světa, jejichž produkci běžně neochutnáte. Co vinař a co láhev to originál. Klademe důraz na minimální produkci výroby, kde vinař uzavírá do lahve nejen víno, ale i své srdce. K degustaci hraje příjemná živá hudba a zážitek dotváří moderní gastronomie a tematické soutěže na podiu.
Víno, ale i burčák rozléváme výhradně do skla opatřeného naším logem. Degustační sklenička bude k zakoupení pouze na místě za 100 Kč. Část výdělku z degustačních skleniček poputuje na jižní Moravu do oblastí zasažených tornádem.

Podrobnosti

Zahájení:
24 září @ 14:00
Ukončení:
25 září @ 21:00
Cena:
Kč100
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.festivaljakvino.cz

Pořadatel

Vinedom.com s.r.o.

Místo konání

Náplavka
Rašínovo nábřeží
Praha, 110 00 Czech Republic
+ Google Mapa